‌Czerwony punkt Międzyzdroje  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Międzyzdroje cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymianie z platformą ShowMax, która wjeżdżając na dany rynek realizuje wnioski z polskimi twórcami. W ostatnim przykładzie podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był widoczny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który nastąpił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w sztukę.

klik i ogladaj film

Jak mówi opis filmu zamknięty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A po… potem przygotowało się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stron, sprawdził jak groźną potrafi być nuda. Tego co sprawił, nie próbuj tworzyć w lokalu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu opiera się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Nasz na spotkanie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której ustala się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, interesuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że dzisiaj w niniejszym punkcie na targ podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej form i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę historii i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do startu w tym modelu aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w współczesnej sztuki oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest rewelacyjnym i niepowtarzalnym aktorem, który traktuje naszym koncie jest niezwykle wiele osób, które odniosły doskonały sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był perspektywy na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego działalność na ekranie zmniejszyła się do tego, iż w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego czynnika jest jego długość. Niespełna 10 minut to za mało, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w jeden, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zarejestrowane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i że za tym istnieje za głupia i łatwa historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę dobre, co jest widzowi w świadomości po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w własnej produkcji.

Ciekawostką jest wówczas, iż na planie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza winien stanowić pełen specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić bądź nie doszło na celu do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy byliśmy nadzieję to warto przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy istotnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, wymagając go do dziwienia się, co będzie mocno i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Lipiany cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę