Drukowanie Kołobrzeg

Drukowanie Kołobrzeg

18 lutego, 2019 0 przez Mikołaj Online

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w niniejszym kierunku istniały kilka lat, zaś ich skutkiem jest stworzenie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Białogard

Do podstawowych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała jakość druku, niskie koszty mebla i relatywnie niewielki koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania powtarza się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów kluczową dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych tematów. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln stron w wymiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier pewno się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na chwilę. Dzięki temu tempo wydruku ma do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w wymiarze A4 na chwilę. To niewątpliwie świetny efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica zrealizowana w technologii HP Edgeline jest zrealizowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ posiada aż 2112 dysz położonych w porządku schodkowym. Tego typu wyjścia są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest zbudowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami wykonanymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W wypadku, gdy jakaś z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą mogły stanowić właściwie przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewny czas dysze są automatycznie oczyszczane także mogą jeszcze sprawnie działać. To kolejna korzyść z faktu widzenia serwisowania urządzenia z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została opracowana z nauką o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały zaprojektowane do wydawania na prostym papierze. Barwnik znacznie szybko schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra plus są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj ocenę