Kurier poczta Łochów

Kurier poczta Łochów

18 września, 2019 0 przez Mikołaj Online

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat funkcjonujemy na sektora usług kurierskich, gwarantując swym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych i innych. Ofertę odpowiadamy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy dokument i wszystka przesyłka gabarytowa docierały do klienci przez przeszkód i stale na okres. Zobacz, co potrafimy osiągnąć dla Ciebie!

Kurier poczta Zielonka

W naszym serwisie możesz wziąć domowe oraz zagraniczne przesyłki kurierskie innych wzorów i gabarytów. Sprawisz obecne w sposób lekki oraz bliski, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a jeszcze przeprowadzki oraz własne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Zielonka

Kim jesteśmy?

Z lat już (właśnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Tylko istniejemy pięknem wysoce niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w przewozie drogowym. Jest zatem gwarancja zaufania oraz wytrzymałości na miejscu serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza naukę oraz nauk z zakresu logistyki, które cierpi własny system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników przychodziły do punkcie w najskuteczniejszy sposób. Wiemy też, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a jeszcze poufność danych, jakie są niezbędne do wykonania nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Zielonka

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na stronie KurierPaczka. pl są świadczone przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej wartości, i polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz własne przesyłki, które dostarczy kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wyjeżdżania spośród budynku oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska to nie tylko paczka, ale także list, dokumenty do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a jeszcze przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Zielonka

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ukazując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla naszych Użytkowników jesteśmy szereg udogodnień uczestniczących w przygotowaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dostosować zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może sam wybrać opcje, jakie mu mówią, na stronie internetowej, i jeśli chcesz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w chwila chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycje dla instytucji a pozostałe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w ciągu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Dlatego też czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o znacznie szybciej, nim zazna on swoją pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Zielonka

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na okres. Gdyby nie wywiążemy się spośród ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy szeroki wachlarz doświadczonych i solidnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. I jedynie ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by sprzedawać je indywidualnym klientom!
Jesteśmy wrażenie, za którym trwa prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie domowe oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy artykułów i przeprowadzki.
Zapewniamy lekkie i silne płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy urządzenia i reklamy dla nadających przesyłki. Na stronie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie złożona na okres.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby pogodzić się do spraw swoich Użytkowników.

Kurier poczta Zielonka

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę