Last Minute Mirosławiec

Last Minute Mirosławiec

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

LAST MINUTE to jedna z pracy swego i niezwykle lubianego w bieżącym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Tychowo

Film swoją premierę trzymał w roku 2013 po czym szybko zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne pozycje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w postać owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która przyłączyła się w postać Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki prezentujący w sile Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która przyłączyła się w postać Natalii Wis, będącej korzystną miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski wcielający się w strukturę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze wcielający się w strukturę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszelkiej produkcji zobowiązany był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele wielkich i wielkich ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak można się znacznie szybko domyślić nawiązuje do ciekawych ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Tychowo

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko wyprawy do Egiptu. Zawsze na taką podróż nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć trzyma mu jego matka – kobieta niezwykle efektywna również z zasadami – w spokoju nie bez przyczyny przez masa lat odbierała jako policjantka. Na wycieczkę z Tomaszem udają się też pewnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w trudnym Egipcie, to jednakże teraz na początku bohaterowie są wysokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co ogromnie psuję bohaterom nastrój, którzy też nie są świadomi tego, iż to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wystąpią na bliskiej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to również kuchnia nie każe im kosztowania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego dużą licealną miłością. Że osoba nie jest jedna, bowiem na wszelkim kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje stanowi jej narzeczonym.

Last Minute Tychowo

Tak tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, dlatego te używa się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się znacznie szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest także kontakt z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w niniejszym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w olbrzymim tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w obrębie muszą powrócić prędzej lub później do kraju, przecież w poszczególnym momencie ze względu na finansowe braki jest toż ciężkie. Dlatego atrakcyjna i wspierająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega również jego obsługa montowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel wybiera się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W sprawach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Tychowo

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć oczywiście nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się można było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak jakby wszystek firm organizowany był naprędce, razem z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budowie – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, i wiele kobiet czekało z niecierpliwością na przełom, w jakim będą mogli poznać się z całością filmu.

Last Minute Tychowo

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę