Promocje na OBI Mielno

Promocje na OBI Mielno

12 marca, 2019 Wyłączono przez Mikołaj Online

Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, służy on wrażenie sterylności, tak przecież lubianej w współczesnym tłu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Dobra

Wprawdzie nie mniej atrakcyjną możliwością jest łączenie bieli z innymi kolorami, ponad tymiż o wielkim nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy i też w prostych kolorach. Należy jednak mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które i ją ożywią.

Promocje na OBI Dobra

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić opinię na to, aby wszystkie meble łazienkowe i akcesorium sanitarne ubiegły w tymże jednym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli natomiast obawiamy się monotonii, zwłaszcza w sukcesie łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą możliwością a jednocześnie bardzo popularną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie ukazuje się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Dobra

Światło w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze sprzedają się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie więc, że światło oddaje się z jasnego koloru oraz niezwykle rozświetla pomieszczenie. Istnieje toż czysta zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą i zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się oraz duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na dużą pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dobrze jest przejrzeć całą gamę produktów dostępnych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na ogromny połysk będą jeszcze odbijały światło, zawsze należy mieć, że za dużo bieli sprawi, że wnętrze odda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba przechodzić na wycieczce to, że meble łazienkowe i zapachy mają przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Dobra

0 0 votes
Daj ocenę